Зворотний дзвінок
Каталог Б/В дисків
Шини Б/У у Дніпрі
Сезонні або всесезонні шини. Мені потрібно міняти гуму, чи ні? Вже у жовтні чи, можливо, лише у грудні? - це лише кілька з багатьох дилем, з якими стикаються водії щороку. І не лише вони.
Щодо статутного примусу до заміни літніх бушин зимовими, то немає універсального правила на території України, всі залежать від кліматичної, практичної та дорожньої інфраструктури.
У всіх є свій час - зимова шина та літня шина
Форма протектора, використання інших гумових сумішей і різна кількість ламелей - ось лише основні особливості, які розрізняють обидва типи покришок.
Силікон додаються до матеріалу, який використовується в зимових колесах. Завдяки цьому, незважаючи на негативні температури, вони зберігають найвищі параметри. Проте більша кількість канавок, так званих планок не лише не дозволяє зимовій шині скидати сніг, а й прискорює процес дренажу. Коли справа доходить до літніх шин – у цьому випадку виробники зосереджуються на забезпеченні гарної тяги на нагрітому асфальті. Тому суміш складніша, а надрізи більш вузькі і рідше відстоять один від одного. При дуже високих температурах зимові покришки стають м'якими, що призводить до швидкого зношування матеріалу та впливає на стабільне та безшумне водіння.
Розширена гальмівна відстань, правильна техніка водіння чи погодні умови – це лише один із багатьох факторів, що впливають на безпечне керування. Взимку ризик дорожньо-транспортних пригод практично в 6 разів вищий, ніж улітку, - пам'ятайте, що більшість із них ви можете усунути заміну покришки у потрібний час. Незважаючи на відсутність нормативних положень, здоровий глузд повинен привести вас до вулканізатора в потрібний час.
Варто познайомитися з основними характеристиками та бути в курсі при виборі бу шин для вашого автомобіля. Витрати обернено пропорційні ризикам водіння на неправильних колесах. Як мовиться в народній мудрості: ви можете заощадити на всьому, але не на здоров'ї та безпеці.
Ваші бу шини занадто зношені, щоб тримати Вас і ваш транспортний засіб у безпеці цього сезону? Ви можете купити шин бу в Дніпрі, Апостоловому, Вільногірську, Жовті Води, Кам'янське, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Павлограді, Синельниковому та Тернівці у відмінному стані із залишком протектора від 6 мм зимових або всесезонних бу покришок за доступними цінами. При цьому задаватися питанням, яка різниця між асиметричними, симетричними та спрямованими бушинами.
Кожен вид протектора покришки має різні переваги водіння, тому обраний крок залежить від типових умов зимового водіння.
Направлені бу шини
Протектор спрямованої покришки виконаний у вигляді V-подібної форми та має широкі канавки між блоками протектора. Ці канавки допомагають запобігти гідроплануванню на більш високих швидкостях, дозволяючи воді швидко переміщатися протектором.
Люди часто вибирають направлену бу резину для своїх автомобілів, якщо вони мають намір їздити у вологих умовах. Спрямовані бу колеса також можуть покращити тягу на снігу, залежно від конструкції. Літні, всесезонні та зимові шини можуть мати спрямований дизайн протектора, але всесезонні колеса, швидше за все, мають цей малюнок протектора. Якщо ви живете в районі, де взимку випадає помірна кількість снігу, змішаного з дощем, цей рисунок протектора може бути найкращим вибором для вашого автомобіля.
Асиметричні бу шини
Асиметричні протектори гуми поєднують різні малюнки протектора, щоб створити максимальне захоплення за різних погодних умов. Хоча ви можете обертати асиметричні шини протектора в декількох візерунках, бічна стінка вказує, яка сторона гуми повинна бути зовні. Це пов'язано з тим, що конструкція покришки - внутрішня та середня протектори, як правило, призначені для руху снігу чи сльоти, а зовні має великі блоки протектора для підтримки зчеплення та контролю на сухих, чистих дорогах. Це створює асиметричний малюнок протектора з різними зонами протектора шини.
Якщо ви часто їздите в снігових та слинних умовах взимку, асиметричний протектор бу гуми, ймовірно, ваш найкращий та безпечний вибір. Він забезпечує продуктивність та захист у всіх погодних умовах, які можуть виникнути під час української зими.
Симетричні бу шини
Симетричні колеса є загальним вибором серед тих, хто шукає економічну, довговічну шину. Їх можна обертати будь-якою кількістю способів, оскільки протектори мають однаковий малюнок по всій покришці з однаковими розмірами та безперервними канавками.
Хоча вони є гарним вибором для сухого літа, симетричні протектори гуми зазвичай не пропонують багато в плані зимових характеристик. Якщо взимку ви використовуєте симетричну гуму, ви швидше за все ризикуєте повністю втратити зчеплення або контроль над своїм автомобілем.
Комбіновані бу шини
Деякі більш високі характеристики зимових шин поєднують як спрямовані, і асиметричні щаблі. Ці покришки характеризуються як V-подібним малюнком протектора, який спрямовує воду від колеса, і поліпшену тягу асиметричної гуми. Ці покришки, як і звичайні напрямні протектора, можуть встановлюватися тільки певними способами, так як колесо може рухатися тільки в одному напрямку.
Там більше вибору найкращих зимових шин
Дизайн протектора покришки - це один з факторів, який слід враховувати при пошуку кращої зимової бу гуми для вашого автомобіля.
Колеса Миру з гордістю продає літні та зимові орієнтовані, симетричні та асиметричні бушини протектора від провідних світових виробників шин. Якщо Ви шукайте шини бу вищого гатунку в Дніпрі Апостолове, Вільногірську, Жовті Води, Кам'янське, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Павлограді, Синельниковому та Тернівці натисніть сюди
